Rallysprint - první diskvalifikace / First disqualification

16.05.2013 13:05

Zásah pořadatele

 

Máme tu první diskvalifikaci v závodě v našem kolotoči sprintů. 

 

Bohužel musíme vyloučit ze soutěže Rallysprint V 2013 Ruslana Kharlanova, který bez udání pořadateli, změnil svůj vůz z Opel Corsa S1600 na Toyotu Celicu st205 a tudíš změnu skupiny z S1600 na A8. ,,Komunikovali jsme s jezdcem a ten se omluvil, ovšem pravidla hovoří jasně a tak tedy jsme museli Ruslana vyloučit ze závodu, ovšem v dalším klání, už bude moci usednout za volat tohoto vozu ze skupiny A8. Body ve skupině S1600 zůstanou a ve skupině A8 začne bodově od nuly,, komentoval komisař závodu. Vedoucím jezdcem ve skupině A8, je tedy Novosad Rosta se stejným vozem. Server neumožňuje vyškrtnout z výsledků tohoto jezdce, a tak bude dále figurovat ve výpisu výsledků, ovšem nebude na něho brán zřetel a také při udělování bodů.

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Intervention od marshal

 

There is the first disqualification in the one of the race of RBR Rallysprint Tour.

 

Unfortunately we have to eliminate Ruslan Kharlanov from the Rallysprint V 2013, who without info to marsal the change of the car from Opel Corsa S1600 to Toyota Celica st205 and thus the group S1600 to A8. ,,We communicated with the driver and he apologized, but the rules are clear, and so therefore we had to Ruslana excluded from the race, but in the next contest, he will be able to sit in this car, call the group A8. Points from group S1600 remain in the group A8 starts from zero,, komented the marshal. The leader of the race in A8 group is Novosad Rosta with the same car. Web does not striking out from the results so the drivers will be there further but will be give no consideration also in points after race.